Haber

Ahmet Çolakbayrakdar mahalleleri geziyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ziyarette vatandaşların kendilerini güler yüzle karşılaması ve hayır dualarının yapılmasının çalışma şevkini artırdığını belirterek; “Kocasinan bölgesindeki tüm mahalleler benim mahallem. Her bölgenin hem başkanının hem de oğlunun yaklaşımıyla çalışıyorum.”

Mahalle ziyaretlerine büyük önem veren Önder Çolakbayrakdar, her gün farklı mahalleleri gezmeye, esnaf ve vatandaşlarla görüşmeye, taleplerini dinlemeye devam ediyor. Erkilet Osmangazi Mahallesi’ni bu kez ziyaret eden Önder Çolakbayrakdar, vatandaşların kendilerini güler yüz ve hayır dualarıyla karşılamalarının çalışma şevklerini artırdığını belirtti.

Vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinleyen Önder Çolakbayrakdar, her mahalleye hizmet verdiklerine dikkat çekerek; Gülen ve sevgisini yansıtan burada hemşerilerimizin sevgisine layık olmak için daha çok çalışmamız gerekiyor. 2015 yılından bu yana gezdiğimiz mahallelerde aldığım notların birçoğunu yaptık ama ihtiyaçlar bitmiyor ve sürekli yeni hizmetler ekleniyor. Her gün daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Kocasinan’daki tüm mahalleler benim mahallemdir. Her bölgenin hem liderinin hem de evladının yaklaşımıyla çalışıyorum. Umarım bu yaz Kocasinan’a büyük sürprizlerimiz olur. Özellikle Kayseri’nin en büyük tesisi olan Kocasinan Akademi’yi bölgeye kazandırıyoruz. Kocasinan Akademi çatısı altında; Gençlik Kulübü, Çocuk Kulübü ve Sinan Kütüphanesi gibi tüm birimlerimizin hizmet vereceği bir tesisi hayata geçirmiş olacağız. Daha önce başladığımız tesis bariz sebeplerle kesintiye uğradı ve sonrasında üretim aşamasında herhangi bir kaza yaşanmadı ve en kısa sürede tesisin üretimini tamamlayacağız. Ağır iş devam ediyor. Tesis tamamlandığında bay-bayan havuzu, spor tesisleri, eğitim üniteleri, kütüphanesi, toplantı salonu, çocuk oyun alanları ile A’dan Z’ye çocuk, genç, yaşlı, bay-bayan herkese hitap edecek bir tesis. kreş, Kayseri’de yapılacak. kazanmış olacağız. Kayseri’nin en büyük kapasiteli tesisi şimdiden hayırlı olsun. Kocasinan ilçemize yapılabilecek her şeyi yapmanın gayreti içindeyiz. Bütün çabamız vatandaşın yüzünü güldürmek. Vatandaşlarımız için yeni, farklı ve faydalı projeler üretmeye devam edeceğiz.”

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı her geçen gün modern ve konforlu bir ilçe haline getirdiklerini sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu