Haber

AK Parti Grup Başkanvekili Gül, Gaziantep’te konuştu

AK Parti Kümelenme Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, çalışma siyasetiyle millete hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi.

Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanayi ve Sanayi Merkezi’nde (BÜSEM) düzenlenen Fıstık Kooperatifi kura programında, Gaziantep’in her dönemde üreten ve ülke ekonomisine katkı sağlayan bir şehir olduğunu belirtti.

Bu yatırım sayesinde binlerce kişiye istihdam sağlanacağını belirten Gül, şöyle devam etti:

“Millet adamı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Türk siyasetine getirdiği en büyük politikalardan biri ideoloji siyaseti değil, eser siyasetidir. Taş üstüne taş koyma siyaseti, her türlü hale getirmenin adıdır. Şehrimize, milletimize değer veren hizmetlerin peşindeyiz. Eser siyasetiyle milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. “Burası önceden dağdı, şimdi bir şehir ortaya çıktı. Burada istihdam olacak, alın teriyle şehir ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacak” dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, BÜSEM’in toplam 3 milyon 900 bin metrekarelik alanı kapsadığını söyledi.

Söz konusu merkezde 11 sektörün yer alacağını belirten Şahin, şöyle konuştu:

“Bir sonraki yerel seçimde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a en büyük destek Gaziantep’ten gelecek. 31 Mart gecesi bu merkezden ve esnaftan öyle bir ses çıkacak ki… En büyük destek Baş Mimar Recep Tayyip Erdoğan’a olacak” Yerel kalkınmanın yolu buradan gidecek. Lider kim? Ne olursa olsun, başımızın üstünde olması yeterli. Bütün sorunlar çözülecek. Niyet hayır, sonuç hayır.”

Konuşmaların ardından noter huzurunda 61 işyerinin hak sahipleri belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu