Haber

Dilan Polat’ın Hayatının Film Olacağını Duyan Sosyal Medya Kullanıcıları, Yorumlarıyla Çok Güldürdü!

Lüks hayatıyla her zaman gündemde olan ve lüks hayatını her zaman paylaşan Dilan Polat, hayatının sinema olacağını duyurdu. Haberi duyan sosyal medya kullanıcıları büyük tepki çekti! Ayrıntılar?

Sosyal medya kullanıyorsanız Dilan ve Engin Polat ikilisine öyle ya da böyle karşılaşmışsınızdır…

İlginç bir profesyonel yolculuğun ardından artık inanılmaz bir lüks içinde yaşayan Dilan Polat, ülkemizde en çok takipçiye sahip sosyal medya fenomenlerinden biri.

Takipçilerini asla yalnız bırakmayan Dilan Polat, lüks hayatının abartılı detaylarını her gün ve neredeyse her saniye paylaşıyor.

Neredeyse tamamı maddi odaklı olan paylaşımları üst üste geldiğinde kimileri tarafından iltifat yağmuruna tutuluyor, ‘örnek’ bir abla olarak görülüyor, kimileri tarafından ise oldukça eleştiriliyor. Eşi Engin’in sürprizler, dolarlar, arabalar, uçaklar, evler ve pahalı eşyalarla dolu paylaşımları ‘kötü davranış’ olarak değerlendiriliyor.

Instagram’da 7 milyon takipçisi bulunan Dilan Polat’ı görmek kimilerini sevindirirken kimilerini de sıkıyor.

Konuyu özetlediysek asıl soruna dönebiliriz. Belki karşınıza çıkmış olabilir, Dilan Polat geçtiğimiz günlerde hayatının sinema olacağını ve senaryosunun hazır olduğunu açıklamıştı.

Bunu öğrenen sosyal medya kullanıcıları durumu ciddiye aldı ve film için hem isim hem de oyuncu önerilerinde bulunmaya başladı… ? Gündem olan Dilan Polat filmine yaratıcı ve komik yorumlar geldi! ?

1. Bakalım kim ne söylemiş! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. Onu arttıran var mı? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu