Ekonomi

Dogecoin’in uzun vadeli yatırımcıları 44,8 milyar DOGE biriktiriyor

Dünyanın saygı duyduğu bir analitik şirketine göre şu anda on milyarlarca doları var. dogecoin( DOGE), yakın gelecekte kripto varlıklarını elinde tutmayı planlayan yatırımcılar tarafından korunmaktadır.

Çeşitli kaynakların sağladığı verilere göre, dijital varlığı bir yılı aşkın süredir elinde tutan ve “hodler” olarak adlandırılan varlıklar şu anda 44.800.000.000 DOGE’ye sahip. Bu önlem, yazı yazıldığı sırada yaklaşık 3,76 milyar dolarlık bir piyasa değerine karşılık geliyor.

Analist, şu anda uzun vadeli yatırımcılar tarafından tutulan DOGE arzının, Ekim 2021’de dogecoin fiyatının 0,30 dolar civarında olmasından bu yana en yüksek seviyesine ulaştığını iddia ediyor. DOGE’ye yapılan yatırımlar yılbaşından bu yana hep arttı.

Yine, bireysel kaynakların bilgisine göre, DOGE hodler’larının sayısı 3,18 milyon adresle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve tüm Dogecoin cüzdanlarının %74,66’sını temsil ediyor. Ana meme-coin, son birkaç gün içinde yaşam belirtileri göstermeye başladı ve bu da Dogecoin’de (DOGE) artan sayıda uzun vadeli yatırımcıya yol açtı.

Dogecoin fiyatı 28 Mart’ta haftalık 0,071 $’lık dip seviyesinden toparlandı ve 28 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,085 $’a ulaştı. Bu, %20’den fazla bir artışa karşılık geliyor.

Kaynakların verdiği bilgilere göre, Dogecoin’in son dönemdeki fiyat artışı nedeniyle DOGE yatırımcılarının %61’i kar etti, %34’ü kaybetti ve sadece %5’i yatırımlarında değişiklik görmedi.

Bu yazının yazıldığı sırada, bir bitcoin 0,084 $ karşılığında satın alınabilir. Bu durum belli bir süre sonra değişebilir.

Bu makale ilk olarak Paranfil’de yayınlandı.

basmakcihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu