Haber

Göçmen Kaçakçılığı ve Hudut Kapıları ile Mücadele Şube Müdürlüğü’ne Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Atandı

Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Daire Başkanlığına atanan Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu ve Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü çalışanına teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı emniyet müdürlerinin atanmasına ilişkin kararname ile Göçmen Kaçakçılığı ve Hudut Kapıları ile Mücadele Daire Başkanlığına atanan Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, il yöneticileri ve Kırıkkale Polisine teşekkür etti. Departman personeli. Bulut, yayınladığı mesajda, yaklaşık 2 yıldır Kırıkkale’de vatandaşlara hizmet vermenin onurunu yaşadığını belirtti.

Görevi süresince tek amacının milletin huzur ve güvenliği ile devletin bekası olduğuna işaret eden Bulut, “Bu uğurda canlarını ortaya koyan kahraman şehitlerimizi minnetle anarken, sayın Valimiz, il yöneticilerimiz ve , tükenmez bir azimle çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma ve her zaman siz değerli vatandaşlarımıza şükranlarımı sunar, Allah’a emanet olarak saygı ve sevgilerimi sunarım.”

Gaziantep Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, Kırıkkale İl Emniyet Müdürü oldu. – KIRIKKALE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu