Haber

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den depremzedelere ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından ilçeye gelen depremzede ailelerini ziyaret etti.

Depremzedelerin ailelerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Özdemir, depremzedelere çeşitli ikramlarda bulundu.

Havza Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından düzenlenen yardım kampanyalarına vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini belirten Özdemir, “Şu ana kadar deprem bölgesine 12 tır, 3 TIR, 9 minibüs ve 4 kamyonet sevk ettik. Havza Belediyesi 3 TIR, cenaze taşıma aracı, çöp öğütücü. TIR ve 24 personelimiz ile deprem bölgesine ulaştık. Ardından depremin etkilerini gözlemlemek için Elbistan’a gitme fırsatı bulduk.” söz konusu.

Güçlü bir devlete ve büyük bir millete sahip olduklarını vurgulayan Özdemir, “Yaralarımızı en kısa sürede saracağımızdan hiç şüphemiz yok. Devletimiz depremden etkilenen vatandaşlarımız için gerekeni yapıyor. Biz Havza Belediyesi olarak biz de Havza Belediyesi olarak gereğini yapıyoruz. , şehrimize gelen depremzedeler için elimizden geleni yapacağımızı belirterek, “İlk günden bu yana deprem bölgesinde yardımlarını esirgemeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.”

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Kurt ve Belediye Meclis Üyesi Hayrettin Şahin de hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu