Haber

Kemer’de İlköğretim Haftası Coşkuyla Kutlandı

Kemer’de İlköğretim Haftası dolayısıyla program düzenlendi. Programa Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, muhtarlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kemer Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başlayan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

İlköğretim Haftası programı Kuzdere İlçesi Hacı Mehmet Saygın İlköğretim Okulu’nda çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Okulda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar’ın günün anlam ve önemini anlatan konuşmasının ardından dördüncü sınıf öğrencileri, birinci sınıf öğrencilerine “Okula hoş geldiniz” çiçekleri ve bayrakları takdim etti.

Program kapsamında öğrenciler şiirler okurken, “Okula Başladım” ve “Türkiyem” adlı müzikler söylenerek halk oyunları gösterileri yapıldı. Öğrencilerin gerçekleştirdiği gösterilerde renkli görüntüler ortaya çıktı.

Emekli öğretmen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, çocuklarla sohbet ederek bol bol fotoğraf çektirdi. Lider Topaloğlu, kendisine sarılan öğrencilerin isteği üzerine hediyelik imzalar da dağıttı.

Programın ardından Kaymakam Solmaz, Önder Topaloğlu ve beraberindekiler sınıfları ziyaret ederek öğrencilere “İyi dersler” diledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-bayramic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu