Haber

Kırsal Mahallelerde Yolların Yenilenmesi

Muğla Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde bulunan Bodrum, Milas, Yatağan, Menteşe, Datça, Dalaman ve Seydikemer ilçelerindeki kırsal mahallelerde parke kaplama çalışmalarını sürdürmektedir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların dini ve çağdaş yollarda seyahat etmesi ve kırsal mahallelerin ulaşım sorunu yaşamaması için çalışmalarını sürdürüyor.

Yol Çizgi Çalışmaları Devam Ediyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi, sorumluluk alanındaki yollarda yol güvenliğine yönelik asfalt kaplama, parke, trafik levhaları ve yol işaretleme çalışmalarını sürdürüyor.

Parke Kaplamaları Tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Menteşe ilçesi Göktepe Mahallesi’nde sorumluluk alanına giren alanlarda parke çalışmasını tamamladı. Bu kapsamda bölgede 2 bin 200 metre kaldırım kaplama çalışması tamamlandı.

Ekipler, Yatağan ilçesi Esenköy, Deştin ve Alaşar mahallelerindeki yollarda bakım onarım çalışmalarını, Milas ilçesi Menteş Mahalle yolundaki 1126 metrelik hendek beton çalışmalarını tamamladı. Büyükşehir ekipleri, Menteşe ilçesi Esençay mahallesinde parke kaplama çalışmalarını sürdürüyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu