Haber

Mardin 1969 Spor yeni sezon hazırlıklarına başladı

Mardin1969 SporTeknik Müdür Cevdet Uzunköprü, yeni dönem hazırlıkları kapsamında Mardin 21 Kasım Kent Stadı’nda ilk etap kamp çalışmalarını gerçekleştirdiklerini söyledi.

Uzunköprü yaptığı açıklamada, oyuncuların özverili ve sıcak havalara rağmen istekli olmalarının kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

Yeni transferlerle ilgili de konuşan Uzunköprü, “İlk etap kamp çalışmalarımız çok güzel bir ortamda geçiyor. Önemli noktalara yaptığımız transferlerin ilk etaba gelmesi çok önemli. Antrenmanlarda denediğimiz futbolcular da var. Oyuncularımın performansından memnunum ama yapacağımız değerlendirmeler sonucunda başka takviyeler de olacak.” terimleri kullandı.

Uzunköprü, Ağustos ayının ilk haftasında kampın ikinci etabı için Bolu’ya gideceklerini belirterek, takımın başarılı olabilmesi için bir aile ortamının sağlanması gerektiğini belirtti.

Hem teknik ekibin hem de gruptaki tecrübeli oyuncuların tecrübelerini gençlere aktarması gerektiğine işaret eden Uzunköprü, “Gençler takımdaki tecrübeli oyuncularla her zaman diyalog halinde olmalı. oyuncular, personel birlikte çok güzel bir aile ortamı oluşturacak ve başarıya ulaşacak.” söz konusu.

habersariyer.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu