Yaşam

MasterChef Esra’nın Eski Halinden Milyoner’deki 5 Milyon Sorusuna Bugün Televizyon Dünyasında Neler Oluyor?

13 Kasım Pazartesi günü televizyon ve dizi dünyasındaki son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

Bakalım bugün neler oldu?

Kim Milyoner Olmak İster sorularına geçtiğimiz günlerde ödül miktarı artırıldı. 1 milyon TL’lik soru daha önce defalarca sorulmuştu ve 1 milyon TL’lik ödülü sadece 2 yarışmacı kazanmıştı. Bu kez yenilenen ödüllerle birlikte ilk kez açılan 5 milyon TL’lik sorunun cevabı da belli oldu.

Yargıda heyecan hız kesmeden devam ediyor. Ceylin ve Ilgaz’ın yeniden evlenmesinin ardından sevişme sahneleri ortalığı alevlendirirken, izleyicilerin yorumları gecikmedi.

Kıyamet’in son bölümünde gündem yine oldukça yoğundu. Son derece hareketli olan bölümde Ceylin’in kızını tamamen kurtarmak için yaptığı hileler ve itiraflar, Ceylin ile Ilgaz’ın yeniden evlenmesi, Mercan’ın eve dönüşü gibi birçok önemli olay yaşandı. Aslında Ceylin üniversitedeki üçüncü yılında olayı itiraf ediyordu… Bölüm bitti! Sosyal medyadan yorumlar yağdı.

MasterChef hız kesmeden devam ederken yarışmacılar arasındaki gerilim de katlanarak artıyor. Finalist olma heyecanının giderek arttığı MasterChef’te bu hafta kim elendi?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında uzun süredir ele alınan Fenomen Uzman olayında yeni bir sayfa açıldı. Uzman Bey tarafından 15 milyon TL dolandırıldığını belirterek programa katılan Esra Hanım iddialarına devam ederken, Fenomen Mahir ilk kez açıklama yaptı.

Geçtiğimiz yıl YouTube’da yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Güç programının 2. dönem yarışmacılarından Yeliz Kılıç’ın kız kardeşiyle birlikte sokak ortasında dövüldüğü sahneler ortaya çıkmıştı. Olayın ardından kendisini 21 gün yatalak bırakan darp davası sonuçlandı. Sanık sadece para cezasına çarptırılırken Kılıç kardeşlerin avukatı, “Karar eksik incelemeyle verilmiştir” dedi.

MasterChef yarışmasından tanıdığımız Esra Tokelli, görünüşe göre Acun Ilıcalı’nın başka bir programında da yer alacak. İşte Esra Tokelli’nin çok konuşulan eski hali…

Eylül ayından bu yana FOX’ta yayınlanan ‘Bu Kimin Plakası?’ Programla ilgili patlayıcı bir tez ortaya atıldı. Hafta içi her gün yayınlanan programın yayın programında yer almaması izleyenleri meraklandırdı.

adapazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu