Haber

Maximiles Black Anadolu Sigorta’nın Platin Sponsoru olduğu Bodrum Kupası tamamlandı

Maximiles Black Anadolu Sigorta’nın Platin Sponsoru olduğu Bodrum Kupası tamamlandı

 

 

Anadolu Sigorta’nın Platin sponsorları arasında yer aldığı Maximiles Black The Bodrum Cup’ta final etabı tamamlandı ve kazananlar belirlendi. 21 Ekim’deki son yarışın ardından Ağanlar Tersanesi’nde düzenlenen törenle ödüller sahiplerine verildi.

 

Maximiles Black Anadolu Sigorta’nın bu yıl altıncı kez sponsor olduğu Bodrum Cup, 21 Ekim Cumartesi günü tamamlandı. 100’ün üzerinde yat, 2 bine yakın denizci ve 10 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayan Bodrum Cup, 2 Ekim’de Selanik’ten başladı. Daha sonra Çanakkale ve İstanbul’a uğrayarak Bodrum’a döndü.

Bodrum – Bodrum rotasının son etabının 21 Ekim’de tamamlanmasının ardından kazananlar belirlendi. Maximiles Black 35. Bodrum Kupası’nın galibi Gara Poşet oldu. Gara Poşet, Anadolu Sigorta’nın ödülü olan “2023’ün Mücadele Kazananı” kategorisinde yine birincilik ödülünün sahibi oldu. Anadolu Sigorta da etkinliğe 6 yıl boyunca sponsor olduğu için ödüle layık görüldü.

Bu yıl Maximiles Black 35. Bodrum Kupası’nın kazananına takdim edilen kupaların ana ilham kaynağı Cumhuriyetin 100. yılıydı. Ressam ve heykeltıraş Hanefi Yeter’in tasarladığı kupalar, Ağanlar Tersanesi’nde düzenlenen törenle sahiplerine sunuldu.

 

“6 yıldır desteklemenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Tüm faaliyetlerini sürdürülebilirlik odaklı yürüten Anadolu Sigorta, sponsorluk takviyelerini de bu ana bakış açısıyla yeniden hayata geçiriyor. Bodrum Cup’a 6 yıldır destek verdiklerini belirten Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Tuğtan, “Ekonomik, çevresel ve toplumsal katma değer yaratma vizyonuyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bunu sosyal etkisi yüksek projelerle de destekliyoruz. Denize dayalı ekonomik faaliyetleri tanımlayan mavi ekonomiye dikkat çeken Bodrum Cup ile işbirliğimiz bunun bir sonucudur. 6 yıldır desteklediğimiz etkinlik bu yıl da kıyasıya yarışlara ev sahipliği yaptı. Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla Ulu Önder’in doğduğu yer olan Selanik’ten başlayan yarışlar, etkinliğe ayrı bir anlam kattı. Her yıl daha geniş bir coğrafyaya yayılan Bodrum Cup’a destek vermekten büyük mutluluk duyduk” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberosmancik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu