Ekonomi

Meslekte 30. yılını dolduran işadamları ödüllendirildi

Meslekte 30. yılını dolduran işadamları ödüllendirildi

ARDAHAN – Ardahan Ticaret Odası’nın kuruluşunun 97. yılında meslekte 30. yılını dolduran üyelerine ödülleri verildi.

Ardahan Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen programa Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Belediye Başkanı Faruk Demir, Ticaret Odası Başkanı Çetin Demirci, ilgili kurum yöneticileri, STK temsilcileri ve oda üyeleri katıldı.

Programda konuşan Vali Öner, iş insanlarının kazanırken paylaşmayı bilen, ülkesine sahip çıkan insanlar olduğunu söyledi. Vali Öner, “Bir asra yakın geçmişi olan Ticaret ve Sanayi Odamız, ilimize ve ilimize birçok hizmetler kazandırmış, değerli yatırımların gerçekleşmesinde emeği geçen girişimcilerimizi, yatırımcılarımızı ve esnafımızı başarı ile temsil etmektedir. Ardahan’ın kalkınması ve kalkınması için kamu kurumlarıyla birlikte çaba sarf eden, girişimcilere, tüccarlarımıza ışık tutan, onları aydınlatan, ilgili kuruluşlarla değerli işbirlikleri yapan bir kurumuz. 30 yıldır şehrimize hizmet eden, üreten ve istihdam sağlayan üyelerimizi bu kuruluş yıldönümünde ödüllendirmek için değerli bir uygulama ve değerli uygulama. hizmetlerin paydaş kurum ve kuruluşlarla buraya gelmesini, odamızın 97. yılını kutluyorum. 30. yıl plaketi ile ödüllendirilen işletmecilerimizi ve iş adamlarımızı kutluyorum. Nice başarılı hizmet yılları dilerim.”

Vali Öner’in konuşmasının ardından odaya kayıt yaptıran ve meslekte 30. yılını dolduran oda üyeleri, mecliste 10 yıl ve üzeri meclis üyesi olanlar ve ilde faaliyet gösteren basın mensupları bir araya geldi. Vali Öner ve protokol üyeleri tarafından plaket verildi.

haber-ugurludag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu