Haber

Ümit Özdağ: Zafer Partisi olarak Kılıçdaroğlu’nun yanında olacağız

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, Zafer Partisi Genel Merkezi’nde bir araya geldi. Özdağ, Kılıçdaroğlu’nu Genel Merkez önünde karşıladı.

Zafer Partisi Genel Merkezi önünde bekleyen partili ve vatandaşlar, “Birlikte kazanacağız” sloganları attı.

Kılıçdaroğlu görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin geleceği için her partiye, genel başkana görev düşüyor. Oturduk konuştuk. Güzel sonuçlar aldık. Genel başkana ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum.”

Özdağ, “Türkiye’nin en önemli sorunu 13 milyon sığınmacı ve kaçağın dönüşü. 13 milyonu geri göndermeden ve yenilerinin gelmesini engellemeden Türkiye’nin ekonomik sorunlarını aşması mümkün değil. Kurtulamayız. 11 milyar dolar harcayarak yoksulluğun çaresine bakamayız, kiraların yükselmesini engelleyemeyiz, sokakların güvenliğini sağlayamayız. 13 milyon mülteciyle bir ülke ekonomisini ve güvenliğini gerçek bir çizgiye oturtamaz.

Birinci tıbbın sonunda gördük ki ortaya çıkan görüntü, iki adaydan 28’inin ikinci bir yarış için Türk halkının önüne çıkması için çerçeve oluşturdu ve Numan Bey bizi ziyaret etti. Onlara ‘Sığınmacılar konusunda ne yapmak istiyorsunuz?’ diye sorduk. Hesaplarına sığınmacıların vatandaşlarına dönüşleri dahil değildi. Kemal Bey ile görüştük, sığınmacıların geri dönmesi gerektiğini söyledi. Onunla anlaştık. Zafer Partisi olarak Kılıçdaroğlu Bey’e ikincil tıpta destek olma kararı aldık, hayırlı olsun. Türkiye’nin Türkiye olarak kalmasını istiyorsanız, çocuklarınızı güvenle yurt dışına göndermek istiyorsanız 28 Mayıs seçimlerinde 13 milyon mülteci gönderecek politikaları için Kılıçdaroğlu’na destek verin.”

derbentajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu