Teknoloji

OXENFREE II: Lost Signals’ın çıkış tarihi açıklandı

 
MWM Interactive tarafından yayınlanan ve Night School tarafından geliştirilen macera, gizem, keşif oyunu OXENFREE II: Lost Signals, 12 Temmuz’da PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve Steam’de PC için çıkacak. Ön siparişler şu anda PlayStation Store’da mevcut ve Nintendo eShop. Oyunun PS Store fiyatı 239,00 TL, Switch fiyatı 14,99 dolar, Steam fiyatı ise şu an belli değil. Oyun aynı zamanda Türkçe dilini de desteklemektedir.
 
devamı geliyor
 
 
 
Bizi yeni maceralara taşıyacak olan OXENFREE II: Lost Signals, Temmuz ayında geliyor. Nigh School Studio’nun kurucu ortağı ve stüdyo direktörü Sean, devam filmi hakkında şunları söyledi:
 
“OXENFREE II: Lost Signals ile orijinal oyunun temel yapısı korunuyor. Bu orijinal yapıyı sizler için daha da geliştiriyor ve genişletiyoruz. Bu devam oyunu ile sizlere yeni maceralar sunmayı amaçlıyor ve yepyeni bir duyguyu aktarmak istiyoruz. hikaye sana.”
 
OXENFREE olaylarından beş yıl sonra geçen OXENFREE II, Riley adlı karakteri kontrol eder ve gizemli radyo sinyallerini araştırmak için memleketi Camena’ya döner.
 
OXENFREE II: Lost Signals çıkış tarihi fragmanı
 
 

eruh-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu