Teknoloji

vivo, Fotoğraf ve Video Kalitesini Artıracak Yeni Teknolojileri Duyurdu (4K Portre Efekti Videoları Geliyor!)

Çinli teknoloji şirketi vivo, akıllı telefon kameralarında devrim yaratacak yeni bir çip duyurdu. ” V3“adlı ve in vivo’nun akıllı telefonlarında kullanılacak olan yeni çip, arka planda yapılan iyileştirmelerle fotoğraf ve video çekiminde kullanıcı deneyimini iyileştirecek. görüntüleme çipiKullanıcıya neler sunacak?

Vivo V3 diğer tüm özelliklerinden önce performans açısından avantajlı olacaktır. 6 nm üretim sürecinden geçen çip, güç verimliliğini artırıyor. yüzde 30 artıyor . Ayrıca algoritmanın performansı da artacaktır. Fotoğraf ve görüntü yakalamayı seven tüketiciler, vivo akıllı telefon kullanıyor. pilindaha iyi olduğuna tanıklık edecekler.

Portre efektli görüntüler 4K çözünürlükte çekilebilir!

vivo’nun yeni görüntüleme çipi, kullanıcının video çekme deneyimini yükseltecek. Çünkü bu çipi kullanan akıllı telefonlarda, Portre modunda 4K video kaydı yapılabilir. Vivo ile karşılaştırıldığında, bulanıklık seviyesi sinema kalitesinde olacaktır. Kullanıcı bu özelliği kullanırken renk işleme ve cilt kalitesi optimizasyonu gibi ek özellikleri kullanabilecek. Ayrıca, son düzenleme özelliği, kullanıcının bulanıklaştırma alanının üzerine yazmasına olanak tanır. manuel ayarlamalar yapmaksağlayacak.

Portre çekimlerinden bahsetmişken, AIGC Algoritma şimdi her zamankinden daha iyi çalışıyor. Bu algoritma ile kullanıcılar, profesyoneller gibi gerçek ve sanal ortamları birleştirebilecek. Aydınlatma, kişinin saçı, yaşı ve yüz ifadesiAIGC algoritması gibi özellikler düzenlenebilir.

Sadece bunlar değil. Vivo’nun kullanıcılara sunacağı yeni özelliklerden biri de Doku Rengi olacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, renk geçişlerinin hassasiyetlerini bile birlikte ayarlayabilecekler. Tüm bunlara ek olarak vivo ve Zeiss arasındaki işbirliği bu kapsamda daha da derinleşmiştir; Ana kamera için yeni bir lens kaplamasının tanıtıldığını belirtelim. Bu yeni teknoloji ile kamera lens yansıması azaltılacaktır . Mercek yansımasının azaltılması, çekilen bir fotoğrafın doğal netliğini artıracaktır.

haber-hamur.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu