Haber

Yatırım Finansman’dan Hatayspor’a umut veren destek

Yatırım Finansman’dan Hatayspor’a umut veren destek

 

Türkiye’nin ilk aracı kurumu Yatırım Finansman, şubat ayında yaşanan Kahramanmaraş depreminde önemli kayıplar yaşayan ve bu sezon tüm olumsuzluklara rağmen yeniden yeşil sahalara dönen Atakaş Hatayspor’a ‘şort sponsoru’ olarak destek verecek.

 

Yatırım Finansman, Atakaş Hatayspor’un 2023-2024 dönemi kısa şort sponsoru olduğunu duygusal bir reklam filmiyle duyurdu. Heyecanlı bir maç ortamında bordo-beyazlı takıma gönül verenlerin yaşadığı sevincin anlatıldığı reklam filminde, depremden etkilenen bölge için umutların yeniden yeşereceğine dair bildiri futbol topuyla izleyicilere aktarılıyor. atmosfer.

 

Yatırım Finansman’ın “Bundan sonra gözyaşlarımız sadece sevinç gözyaşları olsun, umutlarımız yeniden bordo-beyaz formalarla yeşersin diye Hatayspor’un yanındayız” mesajıyla duyurduğu şort sponsorluğu, spor ve toplumsal dayanışmanın birleşimini temsil ediyor. Film, Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in “Umutlar Yeniden Büyür” cümlesiyle bitiyor. Hazırlanan reklam filminin yönetmen koltuğunda Burcu Matur oturuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu