Haber

Yazar Marianne Williamson yeniden seçilme adayı

Northwestern Üniversitesi Medill Gazetecilik Okulu ile yaptığı röportajda Marianne Williamson, 2024 başkanlık seçimleri için Demokrat Parti’den aday olacağı haberini doğruladı.

“En büyük umudumuz kolektif duyarlılık”

Williamson,

“Şu anda en büyük umudumuz olduğunu düşündüğüm kolektif duyarlılığın kullanılmasına katkıda bulunabileceğime inanmasaydım, başkanlığa aday olmazdım.”

ifadesini kullandı.

“Ülke otoriterleşme tehdidi altında”

Ülkenin kurumsal oligarklar, şirketler ve silah üreticilerinin gölgesinde “otoriterlik tehdidi” altında olduğunu söyleyen Williamson, milletvekillerinin yasal rakamlarla yetinmediğini savundu.

Williamson’ın “aşk siyaseti” 2020’de işe yaramadı

“Gölge Etkisi”, “Aşka Dönüş”, “Değişim”, “Mucizeler Yılı” gibi çok satan kitapların yazarı Williamson, 2020 başkanlık seçimleri için de aday olmuştu. “Aşk siyaseti” yürüttüğünü söyleyen Williamson, kampanya bağışlarında yaşanan sorunlar ve yeterli takviye alamaması nedeniyle ön seçimlerden önce yarıştan çekildi.

Williamson’ın adaylığını resmi olarak 4 Mart’ta açıklaması bekleniyor.

Biden da aday olacağını açıkladı.

Şu anda Demokrat Parti’den adaylığını resmen açıklayan bir isim yok. Demokrat Parti Lideri Joe Biden, seçimlerde “aday olmayı planladığını” söyledi, ancak şimdi resmi bir açıklama yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu